kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Festiwal Zawodów w Zespole Szkół Nr 2 w Bochni

  Dodano: 12.02.2018 08:00 Festiwal Zawodów w Zespole Szkół Nr 2 w Bochni
  Wybór kierunku kształcenia to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Dorosły może ją zmieniać lub modyfikować. Gimnazjalista powinien wybrać. Pytanie: „Co wybrać, aby osiągnąć sukces?” zadaje sobie teraz każdy nastolatek. Wybór nie jest łatwy. Bogatą ofertę edukacyjną kieruje do gimnazjalistów Zespół Szkół Nr 2 w Bochni. 8 lutego odbył się V Festiwal Zawodów. Impreza cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku bocheńską „Budowlankę” odwiedziło 270 uczniów z 22 gimnazjów. Patronat nad Festiwalem objął Starosta Bocheński - Ludwik Węgrzyn, który również gościł podczas festiwalu.
  Więcej
 • Obradowała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Bocheńskiego

  Dodano: 09.02.2018 10:00 Obradowała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Bocheńskiego
  W środę w starostwie odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Bocheńskiego, któremu przewodniczył Starosta Bocheński Ludwik Węgrzyn.
  Więcej
 • „Od pierwszych wersów już na całe życie…”

  Dodano: 09.02.2018 08:00 „Od pierwszych wersów już na całe życie…”
  Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza do wzięcia udziału w X edycji konkursu poetyckiego „Od pierwszych wersów już na całe życie…”. „Piszesz wiersze? Masz lekkie pióro? Jeśli jesteś młodym poetą lub chcesz nim być, zamiast pisać wiersze „do szuflady” weź udział naszym konkursie. Zapraszamy”. Konkurs odbywa się pod patronatem Starosty Bocheńskiego Ludwika Węgrzyna.
  Więcej
 • Powołano Powiatowy Komitet Obchodów Stulecia Niepodległości

  Dodano: 08.02.2018 15:00 Powołano Powiatowy Komitet Obchodów Stulecia Niepodległości
  Wczoraj w Starostwie odbyło się uroczyste powołanie Honorowego Komitetu Powiatu Bocheńskiego Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
  Więcej
 • Szkolenia za bony w Małopolsce

  Dodano: 08.02.2018 08:00
  Nawet do 87% dofinansowania do szkoleń można uzyskać uczestnicząc w małopolskim projekcie „Kierunek Kariera”, który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Szansę na otrzymanie dofinansowania w formie bonów otrzymają wszyscy uczestnicy projektu, którzy spotkają się z doradcą zawodowym i wraz z nim określą jakich szkoleń potrzebują.
  Więcej