kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • FIO Małopolska Lokalnie

  Dodano: 18.07.2018 08:00 FIO Małopolska Lokalnie
  Południe jest programem wsparcia skierowanym do młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i grup samopomocowych działających na terenie województwa małopolskiego. Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS zaprasza grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe zainteresowane pozyskaniem dotacji na lokalne działania do udziału w spotkaniach informacyjnych.
  Więcej
 • Dzień Świętej Kingi 2018-770 bezpłatnych biletów na 770-lecie Kopalni Soli Bochnia i Msza w Kopalnianej Kaplicy

  Dodano: 13.07.2018 13:00 Dzień Świętej Kingi 2018-770 bezpłatnych biletów na 770-lecie Kopalni Soli Bochnia i Msza w Kopalnianej Kaplicy
  24 lipca to szczególna data dla bocheńskiej kopalni, w tym dniu przypada bowiem święto patronki górników solnych Świętej Kingi. Od kilku lat Żupa z tej okazji organizuje dzień otwarty. W tym szczególnym, bo jubileuszowym roku 770-letnia kopalnia rozda aż 770 bezpłatnych wejściówek.
  Więcej
 • Przejście do SOR podziemnym korytarzem

  Dodano: 09.07.2018 09:00 Przejście do SOR podziemnym korytarzem
  W decydująca fazę wkroczył remont intensywnej terapii w bocheńskim szpitalu. Nadbudowanie dodatkowego piętra tego oddziału wymusiło konieczność zamknięcia korytarza prowadzącego do SOR od strony ulicy Krakowskiej. W tej chwili, aby dostać się do oddziału ratunkowego, ale także na inne oddziały trzeba przejść podziemnym korytarzem.
  Więcej
 • Szkoła Specjalna podpisała umowę partnerską ze szkołą w Rumunii

  Dodano: 09.07.2018 09:00 Szkoła Specjalna podpisała umowę partnerską ze szkołą w Rumunii
  Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego oraz Centrul Şcolar de Educaţie Incluzivă “Sf. Andrei” z Gura Humorului, jud. Suceava w Rumuni podpisali pięcioletnią umowę o współpracy, która obejmuje wymianę młodzieży oraz wspólne szkolenia kadry pedagogicznej.
  Więcej
 • Bohaterowie Bocheńszczyzny

  Dodano: 06.07.2018 08:00 Bohaterowie Bocheńszczyzny
  8 Bohaterów Bocheńszczyzny dopełniło ekspozycję plenerową przed Starostwem Powiatowym w Bochni.
  Więcej