Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » 2 urodziny Senior Wigora

2 urodziny Senior Wigora

Dodano: 06.02.2018 09:00 2 urodziny Senior Wigora
Dzienny Dom Senior Wigor w Bochni obchodził drugą rocznicę powstania. Z tej okazji Seniorów odwiedzili Starosta Bocheński Ludwik Węgrzyn, Wicestarosta Józef Mroczek, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni Elżbieta Paczyńska i Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Bochni Barbara Hałas.

Wspólne świętowanie rozpoczęło się od występów muzycznych i recytatorskich  Seniorów. Były również życzenia i podziękowania dla wszystkich, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do funkcjonowania Dziennego Domu. Nie zabrakło też słodkiej niespodzianki czyli tortu przygotowanego przez Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Łapanowie.

Po grupowym biesiadowaniu Seniorom zostały wręczone drobne upominki z okazji Dnia Babci i Dziadka. Radość była ogromna, że ktoś o nich pamięta. Jeszcze więcej uśmiechu tego dnia dostarczyła naszym Seniorom oprawa muzyczna w wykonaniu pracowni artystycznej „Jaszczur & Przyjaciele”, których występ był absolutną niespodzianką. Wspólne śpiewanie kolęd, pastorałek, a także przyśpiewek umiliło wspólnie spędzony czas.

sk