Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Wystawa „Święty Papież Polak” w CKZiU w Łapanowie

Wystawa „Święty Papież Polak” w CKZiU w Łapanowie

Dodano: 17.04.2018 08:00 Wystawa „Święty Papież Polak” w CKZiU w Łapanowie
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Łapanowie zaprasza do obejrzenia wystawy „Święty Papież Polak”, która została wypożyczona dzięki współpracy z krakowskim Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”. Szkoła nosząca imię Papieża Polaka podjęła działania, dzięki którym włączyła się w ogólnopolskie obchody ważnych rocznic związanych z osobą Patrona szkoły – to jest 40. rocznicą wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową i 70. rocznicą przybycia wikariusza Karola Wojtyły do Niegowici.

Wystawa zawiera wiele ciekawych, nieznanych szerszej społeczności zdjęć; materiały te dokumentują życie i pracę duszpasterską Papieża. Fotografie wykonane przez Adama Bujaka uwieczniają chwile świętego Pontyfikatu.

Wystawa czynna jest do 20 kwietnia 2018 roku w godz. 10:00-13:00, w sali numer 9 budynku szkolnego „B” znajdującego się obok Urzędu Gminy.

Serdecznie zapraszamy.

sk