Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Zapraszamy NGO do udziału w badaniu

Zapraszamy NGO do udziału w badaniu

Dodano: 11.04.2018 08:00 Zapraszamy NGO do udziału w badaniu
Starostwo Powiatowe w Bochni i Urząd Miasta w Bochni zapraszają organizacje pozarządowe, prowadzące działalność na terenie powiatu bocheńskiego, do udziału w badaniu oceniającym jakość współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi. Aby dalej rozwijać współpracę chcemy poznać Państwa opinie i oczekiwania w tym temacie.

W pierwszym etapie badania prosimy Państwa o wypełnienie ankiety internetowej, która  znajduje się TUTAJ

W ankiecie  pytamy o mocne i słabe strony współpracy z oboma urzędami – Urzędem Miasta i Starostwem Powiatowym.

W drugim etapie badania zaprosimy Państwa do udziału w spotkaniu (w maju br.), którego celem będzie podsumowanie wyników ankiety, pogłębienie zebranych w informacji i wspólne wypracowanie rozwiązań na dalszą współpracę w odniesieniu do obu samorządów.

Ankieta jest anonimowa. Mogą Państwo swobodnie i szczerze wyrażać swoje opinie. Wypełnienie całej ankiety jest bardzo ważne ze względu na kompletność danych. Bardzo liczymy na Państwa udział w badaniu!

Czekamy na Państwa odpowiedzi do 6 maja. Jeśli ktoś z Państwa ma trudność z wypełnieniem ankiety (obsługa  komputera) prosimy o kontakt z Zespołem Konsultacyjnym  pod nr telefonu 14 615 37 64, który może pomóc wypełnić ankietę.

Udział Państwa w badaniu jest bardzo ważny!  Bez znajomości potrzeb i opinii trudno jest dalej  rozwijać  współpracę !

Badanie jest  realizowane we współpracy  z Biurem Inicjatyw Społecznych, w ramach projektu MOWES.

sk