Spędź weekend z zabytkami Powiatu – o Twój nocleg zatroszczą się hotele!!!

Uwaga!!! 25 % i 20 % zniżki na pobyt weekendowy

Szybkimi krokami zbliża się kolejna edycja Weekendu z Zabytkami Powiatu Bocheńskiego. 2 i 3 września swoje podwoje udostępnią rozliczne obiekty, do których dostęp, w niektórych przypadkach, na co dzień bywa utrudniony.

Bocheńszczyzna, centralny obszar Małopolski, usiana jest pamiątkami z przeszłości. Wiodły przez nią szlaki kupieckie, pielgrzymie, często była areną przemarszu wojsk – swoich lub obcych. Zamieszkiwali ją ludzie pracowici i zaradni. Pozostały po nich pomniki przeszłości, niektóre monumentalne, jak zamki, kościoły i dwory, inne skromniejsze, ale jedne i drugie warte zatrzymania się, zadumy nad przeszłymi czasami, podziwu dla kunsztu minionych pokoleń.

Nikt, kto odwiedzi zabytki Powiatu Bocheńskiego w tym czasie, nie wróci zawiedziony. Dla gości z zewnątrz organizatorzy przygotowali ofertę specjalną. Zniżki na pobyt w wybranych obiektach hotelowych, które przyłączyły się do akcji.

Należą do nich:
- Hotel Sutoris, ul. Solna 2, 32-700 Bochnia, tel. 14 615 36 66; www.kopalniasoli.pl  20 % zniżki
- Hotel Zalesie, ul.  Dąbrowskiego 1, 32-700 Bochnia, tel. 14 611 90 04; www.zalesie.com.pl 20 % zniżki

- Centrum Konferencyjne&Spa Nowa Bochnia, ul. Poniatowskiego 24, 32-700 Bochnia, tel. 14 615 30 00. www.nowabochnia.pl 25% zniżki

- Hotel Kasztel, ul. Brzeska 51 32-765 Rzezawa, tel. 609 345 545, www.hotelkasztel.pl 25 % zniżki

Każdy turysta, zmęczony całodziennym, pełnym atrakcji zwiedzaniem pamiątek kultury materialnej, może skorzystać z tej oferty. Wystarczy tylko hasło „WEEKEND Z ZABYTKAMI” , by skorzystać z przygotowanej specjalnie na tę okazję, 20 lub 25 -procentowej obniżki za usługi hotelowe. Naprawdę warto!!!

Hotele biorące udział w akcji:

Hotel Nowa Bochnia

Hotel Sutoris