kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Kalendarium

Jesteś tutaj:Strona Główna » Kalendarium
 • Bocheńskie Spotkanie Wigilijne

  Data wydarzenia: 16.12.2018 09:00
  Tytuł: Bocheńskie Spotkanie Wigilijne, Świąteczna Loteria Charytatywna Data: 16.12 Miejsce: Rynek w Bochni Organizator: Miejskie Centrum Dzieci i Młodzieży „Ochronka” Opis: Bocheńskie Spotkanie Wigilijne połączone ze Świąteczną Loterią Charytatywną jest zawsze okazją do złożenia świątecznych życzeń przez Burmistrza Miasta, podzielenia się opłatkiem z mieszkańcami oraz zabrania do domu sianka i gałęzi...
  Więcej
 • Wiśnicki Jarmark Bożonarodzeniowy

  Data wydarzenia: 16.12.2018 09:00
  Data: 16.12 Miejsce: Rynek w Nowym Wiśniczu Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu i Urząd Miejski w Nowym Wiśniczu, www.nowywisnicz.pl, www.mok.nw.com.pl Opis: Propagowanie twórczości i przedsiębiorczości organizacji, instytucji, stowarzyszeń oraz osób prywatnych w zakresie wytwarzania i sprzedaży akcesoriów świątecznych (ozdób, stroików, potraw, napojów itp.)    
  Więcej
 • Konkurs kolęd i pastorałek

  Data wydarzenia: 28.12.2018 09:00
  Data: 28.12 Miejsce: Wiejski Dom Kultury w Królówce Organizator: Świetlica Wiejska w Królówce, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu, www.mok.nw.com.pl Opis: Konkurs o zasięgu lokalnym promujący tradycję kolędowania wśród najmłodszych wykonawców.  
  Więcej
 • Zimowy Koncert Charytatywny

  Data wydarzenia: 28.12.2018 09:00
  Data: 28.12 Miejsce: Oratorium Św. Kingi w Bochni Organizator: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, www.auxilium-fundacja.org.pl Opis:Koncert charytatywny, podczas którego planowana jest zbiórka publiczna na rzecz podopiecznych fundacji Auxilium.    
  Więcej
 • Spotkanie Sylwestrowe

  Data wydarzenia: 31.12.2018 09:00
  Data: 31.12 - 01.01 Miejsce: Bocheński Rynek Organizator: Urząd Miasta w Bochni, www.bochnia.eu, Miejski Dom Kultury w Bochni, www.mdk.bochnia.pl Opis: Spotkanie Sylwestrowe na bocheńskim Rynku – życzenia od władz Miasta Bochnia.    
  Więcej