Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
  • Wsparcie finansowe od Wojewody Małopolskiego na zakup książek dla mechanika

Dodano: 25.04.2018 11:00 Wsparcie finansowe od Wojewody Małopolskiego na zakup książek dla mechanika
    Mechanik otrzymał wsparcie finansowe w wysokości 12 000,00 zł. z przeznaczeniem na zakup książek do biblioteki szkolnej . Środki te otrzymano w ramach programu wieloletniego pn. „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”.
  • Sukces ucznia I Liceum w Bochni

Dodano: 25.04.2018 11:00 Sukces ucznia I Liceum w Bochni
    W rozgrywanym w Bydgoszczy finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i jego czasach znaczący sukces osiągnął uczeń I Liceum w Bochni Dominik Zwierniak. Uzyskał on tytuł laureata zajmując piąte miejsce wśród osiemnastu finalistów z całej Polski, zdobywając także indeks na Uniwersytet Bydgoski.
  • 90 zdjęć na 90-lecie Oddziału PTTK w Bochni

Dodano: 24.04.2018 12:00 90 zdjęć na 90-lecie Oddziału PTTK w Bochni
    Zarząd Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego Oddział w Bochni ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem „90 zdjęć na 90-lecie Oddziału PTTK w Bochni”.
  • Młodzież zapobiega pożarom

Dodano: 24.04.2018 11:00 Młodzież zapobiega pożarom
    Już po raz osiemnasty na terenie powiatu bocheńskiego zostały przeprowadzone eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". W tegorocznej edycji konkursu dotychczas uczestniczyła rekordowa liczba 1833 uczniów.
  • 9. edycje Przeglądu „Echa Katynia” w kinie Regis

Dodano: 23.04.2018 10:00 9. edycje Przeglądu „Echa Katynia” w kinie Regis
    Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni zainaugurowali 9. edycje Przeglądu „Echa Katynia” w kinie Regis. Tegoroczny repertuar składał się z filmów taki jak „Nie pamiętam”, reż. Mirosław Mamczur, „Miałam Ojca w wyobraźni”, scenariusz i realizacja Tomasz Piotrowski czy „W jednej chwili…”, realizacja Konrad Starczewski, Rafał Pękała.