kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
 • Zgłoś lokalnego lidera!

  Dodano: 22.03.2019 09:00 Zgłoś lokalnego lidera!
  Czy w twojej okolicy jest osoba bądź stowarzyszenie, które swoim działaniem wpływa na rozwój i promocję bocheńszczyzny? Znasz lokalnego przedsiębiorcę, animatora kultury, pasjonata, miłośnika pracy społecznej, artystę, a może stowarzyszenie, które warto wyróżnić? Tylko do końca kwietnia można ich zgłaszać do nagrody "Bene Meritus dla Powiatu Bocheńskiego".
  Więcej
 • Powiat Bocheński z tytułem "Lider Małopolski 2018"

  Dodano: 20.03.2019 09:00 Powiat Bocheński z tytułem "Lider Małopolski 2018"
  Starosta Bocheński Adam Korta odebrał z rąk przewodniczącego Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolskich Kazimierza Barczyka, nagrodę „Lider Małopolski” za najlepsze przedsięwzięcie w Małopolsce zrealizowane w 2018. Nagroda została przyznana za budowę sali gimnastycznej i termomodernizację budynku Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni.
  Więcej
 • Starosta Bocheński spotkał się z przedstawicielem Komisji Europejskiej

  Dodano: 19.03.2019 11:00 Starosta Bocheński spotkał się z przedstawicielem Komisji Europejskiej
  Starosta Bocheński Adam Korta gościł w miniony weekend Marię Galewską przedstawiciela Komisji Europejskiej w Brukseli. Podczas wizyty starosta przedstawił kilka inwestycji czy projektów realizowanych ze środków unijnych.
  Więcej
 • Ponad dwa tysiące uczniów na Giełdzie Informacji Zawodowej

  Dodano: 19.03.2019 00:00 Ponad dwa tysiące uczniów na Giełdzie Informacji Zawodowej
  Ponad dwa tysiące uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i klas gimnazjalnych odwiedziło odbywającą się na hali I LO w Bochni Giełdę Informacji Zawodowej. Każdy chętny uczeń mógł poznać profile nauczania, porozmawiać z uczniami i uzyskać materiały reklamowe szkół oraz zaproszonych placówek.
  Więcej
 • Zgłoś się na Festiwal Piosenki

  Dodano: 18.03.2019 11:00 Zgłoś się na Festiwal Piosenki
  Do 31 marca można przesyłać zgłoszenia do udziału w 12. Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”, który potrwa od 3 do 6 czerwca w Bochni. Dla uczestników przewidziano dwudniowe warsztaty i ciekawe wydarzenia towarzyszące. Na finał zaplanowano Festiwalową Galę Laureatów, podczas której oprócz wyróżnionych uczestników zaśpiewają też jurorzy, wśród nich m.in. Halina Mlynkova, Ania Rusowicz, Marek Piekarczyk i Tadeusz Woźniak. Co jeszcze będzie się działo w Bochni? Jak mówią organizatorzy – na razie niech to będzie niespodzianka.
  Więcej