Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
  • Ruszyła nowoczesna platforma dla producentów rolnych

Dodano: 14.12.2018 09:00 Ruszyła nowoczesna platforma dla producentów rolnych
    Fundacja Wsparcia Producentów Rolnych informuje o nowoczesnej platformie Agro-Market24, skierowanej głównie do producentów rolnych. Portal umożliwia dodawanie bezpłatnych ogłoszeń, przeglądanie ogłoszeń rolniczych, sprawdzanie cen produktów rolnych, a co najważniejsze znalezienie potencjalnych odbiorców na swoje produkty rolne na rynku krajowym oraz międzynarodowym.
  • Mechanik, Ekonomik i CKZiU w Łapanowie nagrodzeni podczas Gali kształcenia zawodowego 2018 - Konkurs Mam Zawód. Mam Fantazję

Dodano: 13.12.2018 08:00 Mechanik, Ekonomik i CKZiU w Łapanowie nagrodzeni podczas Gali kształcenia zawodowego 2018 - Konkurs Mam Zawód. Mam Fantazję
    Uroczysta Gala Kształcenia Zawodowego, która odbyła się w Tauron Arenie w Krakowie była podsumowaniem konkursów z cyklu „Mam zawód. Mam fantazję” oraz działań podejmowanych w tym roku na rzecz kształcenia zawodowego w Małopolsce. W konkursie wystartowali również uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 i Zespołu Szkół Nr 3 w Bochni oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie.
  • Program wyrównywania różnic między regionami III – nabór wniosków i wystąpień na 2019 rok

Dodano: 12.12.2018 12:00 Program wyrównywania różnic między regionami III –  nabór wniosków i wystąpień na 2019 rok
    Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni informuje, że: - wnioski Projektodawców dotyczące obszarów B, C, D, F i G programu przyjmowane będą w terminie od 12 grudnia 2018 r. do 22 stycznia 2019 r. w siedzibie PCPR w Bochni przy ul. E. Windakiewicza 9/5 - wnioski samorządów gminnych i powiatowych oraz organizacji pozarządowych dotyczące obszaru E programu przyjmowane będą bezpośrednio we właściwym Oddziale PFRON w terminie od 30 listopada 2018 r. do 31 października 2019 r.
  • Mikołajki w Domach Dziecka

Dodano: 12.12.2018 08:00 Mikołajki w Domach Dziecka
    Adam Korta Starosta Bocheński wraz z Ryszardem Drożdżakiem Wicestarostą oraz Elżbietą Paczyńską Dyrektorem PCPR odwiedzili trzy rodzinne domy dziecka, które mieszczą się na terenie Powiatu Bocheńskiego. Dzieci dostały prezenty, były też życzenia, a spotkaniu towarzyszyła ciepła świąteczna atmosfera.
  • Wybrano skład Komisji Stałych Rady Powiatu w Bochni

Dodano: 10.12.2018 09:00 Wybrano skład Komisji Stałych Rady Powiatu w Bochni
    Podczas piątkowej sesji Radni Powiatu Bocheńskiego wybrali skład stałych komisji. Utworzona została jedna nowa komisja: Komisja Skarg, Wniosków i Petycji. Komisje będą spotykały się w następujących składach: