Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
  • LXVII Salon Artystyczno –Literacki

Dodano: 19.02.2018 08:00 LXVII Salon Artystyczno –Literacki
    Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza na LXVII Salon Artystyczno –Literacki, podczas którego odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa Jerzego Kalety – 20 lutego 2018 r. o godz. 18.00 w sali klubu Biblioteki, ul. Mickiewicza 5.
  • Bene Meritus dla Powiatu Bochenskiego - nabór wniosków

Dodano: 15.02.2018 10:00 Bene Meritus dla Powiatu Bochenskiego - nabór wniosków
    Do 30 marca w Starostwie Powiatowym w Bochni można składać wnioski o przyznanie nagrody Bene Meritus dla Powiatu Bocheńskiego. Odznaczenie wręczane jest od 2003 roku osobom i instytucjom, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju i promocji Powiatu Bocheńskiego. Decyzję o wręczeniu podejmuje Kapituła powołana przez Radę Powiatu, a podstawą jest wniosek złożony w urzędzie.
  • „Artysta w kuchni” – podsumowanie I etapu projektu

Dodano: 14.02.2018 10:00 „Artysta w kuchni” – podsumowanie I etapu projektu
    W Zespole Szkół Nr 3 w Bochni odbyło się spotkanie uczestników projektu „Artysta w kuchni”, rodziców i zaproszonych gości, mające na celu podsumowanie pierwszego z dwóch zaplanowanych wyjazdów, na 4 tygodniowy staż zawodowy do Grecji, we wrześniu 2017 r. Podczas spotkania podsumowano osiągnięcia zdobyte przez uczniów, ich umiejętności oraz kompetencje.
  • Poduszka dla maluszka – kolejne dary dla oddziału dziecięcego

Dodano: 13.02.2018 09:00 Poduszka dla maluszka – kolejne dary dla oddziału dziecięcego
    W ramach siódmej edycja akcji „Poduszka dla Maluszka” organizowanej przez komitet społeczny „Poduszkowiec” i firmę JYSK, do Szpitala Powiatowego w Bochni trafiły kolejne dary.
  • Przetarg na tereny PSSAG

Dodano: 09.02.2018 12:00 Przetarg na tereny PSSAG
    Zarząd Powiatu w Bochni ogłasza dziewiąty przetarg pisemny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości gruntowych, położonych przy ul. Partyzantów w Bochni, gmina Miasto Bochnia, na okres 10 lat z przeznaczeniem na działalność gospodarczą. Działki stanowią przedmiot własności lub wieczystego użytkowania Powiatu Bocheńskiego. W księdze wieczystej nr TR1O/00092510/1 w dziale II jako właściciel figuruje Powiat Bocheński.W księdze wieczystej nr TR1O/00094635/7 w dziale II jako właściciel figuruje Skarb Państwa, a użytkowanie wieczyste wpisane jest na rzecz Powiatu Bocheńskiego.